Pulsoksymetry – zmiany w Wypożyczalni Fundacji Oddech Życia od 7 grudnia 2022

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego wzbogaciła się o specjalistyczne pulsoksymetry pediatryczne dedykowane małym dzieciom oraz o kilkadziesiąt pulsoksymetrów dla większych podopiecznych marki Vitammy. Pulsoksymetry te zastąpią rozdawane od ponad dwóch lat w naszej fundacji pulsoksymetry Berry.
Pulsoksymetry pediatryczne dostępne sa bezpłatnie dla podopiecznych z mukowiscydozą do 5 roku życia u których lekarz bądź fizjoterapeuta zalecił domowy pomiar saturacji.
Pulsoksymetry Vitammy dostępne są bezpłatnie dla podopiecznych z mukowiscydozą powyżej 5 roku życia.
Wnioskować o pulsoksymetr w ramach wypożyczalni Fundacji Oddech Życia można pod adresem mailowym: [email protected]
Osoby niezarejestrowane w Fundacji Oddech Życia mogą to zrobić mailowo pod adresem pod adresem [email protected]