Sprzęt medyczny dla Oddziału Klinicznego Pulmonologii i Alergologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie

W piątek Fundacja Oddech Życia gościła na oddziale Klinicznym Pulmonologii i Alergologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Na oddziale leczeni są między innymi dorośli pacjenci z mukowiscydozą i innymi pulmonologicznymi jednostkami chorobowymi.

W ramach wsparcia przekazaliśmy sprzęt do fizjoterapii i nebulizacji, w tym nebulizatory PARI, skośne PEPy – PIPEP Koo Medical, Aerobicę, manometry do PEPów. Na potrzeby izolatek przekazaliśmy również czajniki Bosh oraz wyparzarki (sterylizatory parowe) z funkcją suszenia Chicco.

Na zdjęciu fizjoterapeuci: mgr Paulina Katarzyńska oraz dr n. o kul. fiz. Tomasz Włoch.