Dary dla Oddziału Transplantacji Płuc z Pododdziałem Mukowiscydozy ŚCCS w Zabrzu

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu / Oddział Transplantacji Płuc z Pododdziałem Mukowiscydozy: “Przyszedł czas na post ważny, bo temat jest zdecydowanie poważny! Czas na pochwały zasłużone, bo pomaganie jest niewymuszone! Jak zwykle można liczyć na moc sprawczą Fundacji Oddech Życia, gdzie jest to wysoki wymiar racji! Jak widać dary godnie wykładamy i na pewno pacjentom je szybko rozdamy! Ta moc zdrowia, smaku i dodatkowej wartości, z nią na pewno na nie jednej twarzy uśmiech zagości! Personel jak widać gotowy do działania śle na Wasze ręce wielkie podziękowania!!! 🙏🏻😎💪🏼”

Na zdjęciach część darów jakie przekazaliśmy na Oddział Transplantacji Płuc z Pododdziałem Mukowiscydozy ŚCCS w Zabrzu. Zostaną rozdane pacjentom przebywającym na oddziale.
Oprócz przekąsek, musów owocowych i napojów przekazaliśmy na ręce oddziałowej dietetyk Izabeli Dudzik również oleje i tłoczone soki, które posłużą do urozmaicenia i wzbogacenia diety pacjentów.

ps: najsmaczniejsze Beskidzkie Baciarki z ziołami i solą morską

fot. ŚCCS w Zabrzu / Izabela Dudzik